SEO

user_mobilelogo
Veřejná zakázka » Adaptace zemědělské usedlosti pro agroturistiku Mladoňovice - Lipina
ADAPTACE ZEMĚDĚLSKÉ UDEDLOSTI PRO AGROTURISTIKU (Mladoňovice - Lipina) Realizovaný projekt zajistil technické zhodnocení a následné optimální využití stávající nemovitosti. Objekt nabízející ubytovací kapacity je první svého druhu v obci, která leží v regionu hojně využívaném k rekreaci blízko přehrady Seč na úpatí Železných hor. 
Veřejná zakázka » Agroenvironmentální opatření - půdní bloky s vinicemi - Týnec
AGROENVIRONMENTÁLNÍ OPATŘENÍ - PŮDNÍ BLOKY S VINICEMI (Týnec) Dotace jako taková pomáhá snížit náklady na ošetřování jednotlivých vinic a ušetřené finanční prostředky jsou investovány do kvalitnějších přípravků na ochranu vinice a modernějších technologií. Velkým přínosem je i snížení ekologické zátěže v podobě kontrolovaného množství chemických preparátů, které jsou používány na ochranu vinné révy.  
Veřejná zakázka » Agroenvironmentální opatření Branišov
AGROENVIRONMENTÁLNÍ OPATŘENÍ (Branišov)  Účelem opatření je podpora hospodaření v oblastech s méně příznivými podmínkami s cílem zachovat venkovskou krajinu, podpořit systémy šetrné k životnímu prostředí a přispět ke stabilizaci venkovského obyvatelstva v těchto oblastech. Na farmě Branišov je v rámci tohoto opatření zajištěna údržba 25 ha horských pastvin a je umožněn chov 35 kusů masného skotu plemene Highland. 
Veřejná zakázka » Ošetřování travních porostů - Valašská bystřice
Ošetřování travních porostů v méně příznivých oblastech - Valašská bystřice Spásáním travních porostů ovcemi je dosahováno druhové rozmanitosti travního porostu. Dotace na ekologické zemědělství umožňují hospodařit šetrně k přírodě. Tyto platby nepřímo podporují i náklady spojené s ekologickým chovem ovcí. Podpora pomáhá žadateli kompenzovat zvýšené náklady na ekologické obhospodařování travních porostů a ekologický chov ovcí.   
Powered by Phoca Gallery